eTIGER Bezprzewodowa wewnętrzna syrena alarmowa

110,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni robocze
Ilość

 

Dzięki Certyfikatowi SSL Twoje zakupy są bezpieczne

 

Towar wysyłamy w 24H od złożenia zamówienia

 

14 dni na zwrot towaru

Indoor Siren to jeden z elementów rozbudowanego bezprzewodowego systemu bezpieczeństwa twojego domu oraz bliskich. Syrena podobnie jak pozostałe akcesoria wchodzące w skład systemu, łączy się bezprzewodowo korzystając z częstotliwości radiowej z mózgiem systemu, czyli panelem kontrolnym. Panel zaopatrzony w kartę SIM oraz nadajnik GPS, za jego pośrednictwem przekazuje odebrane informacje od wszystkich czujników do zarejestrowanych użytkowników.

Informacje te mogę przybrać formę smsów, połączeń telefonicznych lub za pośrednictwem darmowej aplikacji dostępnej na App Store lub Google Play. Dzięki tylu możliwościom kontaktu z naszym systemem jesteśmy wstanie zdalnie go uzbroić lub rozbroić i zorientować się co aktualnie dzieje się w naszym domu. Cały system wyróżnia się łatwą i szybką instalacją, do której będą potrzebne jedynie dołączone uchwyty montażowe lub dwustronne taśmy samoprzylepne. Bezprzewodowa łączność każdego elementu sytemu opierająca się na częstotliwości radiowej niweluje potrzebę długiego i problematycznego montażu kabli, wiercenia dziur w ścianach i wielogodzinnej pracy z tym związanej. System jesteśmy wstanie zamontować oraz skonfigurować sami, bez konieczności płacenia profesjonalnym instalatorom.

Co równie istotne użytkownik nie musi pokrywać jakichkolwiek opłat abonamentowych czy serwisowych, jedyną opłatę jaką jesteśmy zmuszeni uiścić to zakup karty sim oraz związane z nią opłaty u operatora sieci komórkowej. Indoor Siren to kolejne urządzenie dopełniające ochronę twoich bliskich oraz samego domu. Podczas włamania syrena uruchomi sygnał alarmowy o głośności wynoszącej 85dB oraz rozbłyśnie stroboskopowym światłem, co z pewnością będzie głośnym i wyraźnym ostrzeżeniem dla intruza. Syrena może być podłączona do istniejącego systemu alarmowego eTiger Secual lub stanowić samodzielny system alarmowy (obsługujący do 50 urządzeń).

Specyfikacja:

  • Syrena alarmowa, do zastosowania jako: > Dodatkowy element istniejącego systemu alarmowego (eTiger Secual) > Samodzielny system alarmowy (obsługujący do 50 urządzeń jednocześnie)
  • Głośność: 85 dB
  • Światło stroboskopowe
  • Wbudowany zasilacz
  • Bateria zapasowa: 4.2V / 600mA Litowa (w zestawie)
  • Wymiary (w tym wtyczka): 81 x 80 x 78 mm
  • Wymiary (bez wtyczki): 81 x 80 x 38 mm
  • Częstotliwość: 433 MHz 

Zawartość opakowania: 1 x syrena alarmowa, dokumentacja

eTIGER
BT_ES-S6A
23 Przedmioty

Opis

Typ
Syrena
Rodzaj gwarancji
Rękojmia 24 m-ce
Waga tworzyw w Gram
5
Waga papieru w Gram
80
Elektronika
TAK
Kolor bazowy
Biały
Materiał główny
ABS
Wymiary
81 x 80 x 78 mm
Zasilanie
Bateryjne